Kancelaria adwokacka bielsk podlaski

Kancelaria Adwokacka Bielsk Podlaski – Rafał Olszański

Prowadzona przez Rafała Olszańskiego Kancelaria adwokacka w Bielsku Podlaskim funkcjonuje od 2007 roku, oferując szeroki zakres prowadzonych spraw. Świadczy usługi pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Zakres działalności obejmuje sprawy administracyjne, prawo cywilne, prawo rodzinne, sprawy z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Kancelaria w Bielsku Podlaskim podejmuje współpracę z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi z innych miast. Współpracujemy z adwokatami, doradcami podatkowymi, kancelariami notarialnymi, a także z tłumaczami przysięgłymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szerszy zakres usług oraz precyzyjnie odpowiadać na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się także stałą obsługą prawną dla firm.

Kancelaria w Bielsu Podlaskim – zakres prowadzonych spraw sądowych:

→ sprawy gospodarcze,

→ sprawy o odszkodowania komunikacyjne,

 

Adwokat Bielsk Podlaski – przede wszystkim zaangażowanie

Kancelaria Rafała Olszańskiego to zespół doświadczonych prawników, którzy podchodzą do każdej sprawy z należytym zaangażowaniem, przestrzegając zasad zawodowej etyki. Jeśli potrzebują Państwo dobrego radcy prawnego, adwokata, można skontaktować się z jedną z naszych filii – w Bielsku Podlaskim lub Białymstoku. Decydując się na adwokata, radcę prawnego z naszej kancelarii, nasz klient zyskuje pomoc prawną oraz gwarancję, że jego sprawa zostanie potraktowana priorytetowo oraz z należytą dokładnością. W naszej kancelarii pomoc prawna świadczona jest na najwyższym poziomie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu – zdecyduj się na naszą kancelarię adwokacką w Bielsku Podlaskim

Podstawowe atuty naszego zespołu to bogata wiedza prawnicza, doświadczenie, wszechstronność oraz kreatywność, co pozwala nam udzielać rzetelnych porad prawnych. W swojej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Bardzo dobra orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, a także pełne zaangażowanie w realizowane projekty pozwalają nam chwalić się wysoką skutecznością oraz dużą ilością usatysfakcjonowanych klientów.