Odszkodowania

Odszkodowania – Białystok – Kancelaria Rafał Olszański

Kancelaria adwokacka w Białymstoku Radcy Prawnego Rafał Olszański zajmuje się doradztwem i prowadzeniem spraw spornych między osobą poszkodowaną a towarzystwem ubezpieczeniowym. Sprawy o odszkodowania powypadkowe są jednym z podstawowych elementów naszej oferty i możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w ich prowadzeniu. Dzięki rzetelnemu podejściu oraz aktualnej, obszernej wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów skutecznie dociekamy należności przysługujących naszym klientom m.in. za błędy medyczne oraz przy dochodzeniu roszczeń za wypadki drogowe.

Pomożemy uzyskać każde odszkodowanie

Z pomocą doświadczonych prawników mogą Państwo uzyskać przysługujące odszkodowanie o należnej wysokości od prywatnego ubezpieczyciela, a także odszkodowanie z ZUS bądź od szpitala, jeśli popełniony został błąd medyczny.

Udzielamy pomocy w uzyskaniu odszkodowania osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, którzy otrzymali zbyt niskie świadczenie bądź nie uzyskali odszkodowania. Aby dochodzenie należności było możliwe, muszą zostać spełnione następujące warunki:

  • otrzymane odszkodowanie było zaniżone bądź osoba poszkodowana nie otrzymała odszkodowania,
  • poszkodowany posiada dokumentację wypadku,
  • od zdarzenia nie minęło jeszcze 20 lat.

Pomoc może także obejmować rodziny osób poszkodowanych w wypadkach. Kancelaria pomaga w przejściu niezbędnych formalności i uzyskaniu wypłaty należnych środków.

Adwokat – odszkodowania – Białystok

Kancelaria założona przez Rafała Olszańskiego oferuje pomoc z zakresu spraw o odszkodowanie. Białystok i Bielsk Podlaski to dwie filie, w których można skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Współpracujemy również z prawnikami, adwokatami oraz tłumaczami przysięgłymi, utrzymując relacje z kancelariami z innych miejscowości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres usług oraz dużą wszechstronność i indywidualne podejście do każdej sprawy, zarówno tej dotyczącej odszkodowania, ale też spraw karnych i rozwodowych.