Sprawy karne

Sprawy karne w Białymstoku – Kancelaria Rafał Olszański

Prawo karne to zespół przepisów prawa, które normują kwestie odpowiedzialności karnej za czyny zabronione pod groźbą odbycia kary. Kancelaria adwokacka w sprawach karnych ma za zadanie zapewnienie oskarżonemu prawa do obrony. Adwokat podejmuje obronę osoby oskarżonej w sprawach karnych oraz dąży do uzyskania najkorzystniejszego wyroku na drodze postępowania karnego. Rola obrońcy jest znacząca dla przyszłych losów oskarżonego, dlatego wybór odpowiedniego prawnika jest doniosłą kwestią. Podejmujemy się spraw o przedterminowe zwolnienie oraz pomagamy naszym klientom w sprawach pozbawienia wolności – świadczymy pomoc na każdym etapie postępowania. Pomagamy w sporządzaniu pism procesowych Postępowanie karne wymaga od adwokata nie tylko perfekcyjnej znajomości przepisów prawa, ale także determinacji, zaangażowania, wnikliwości oraz rzetelnego podejścia.

Czym się kierować przy wyborze adwokata?

Dobry adwokat w naszej kancelarii adwokackiej wykazuje się niezłomnością w dążeniu do obranego celu oraz doskonałą znajomością z zakresu prawa karnego. Bardzo istotne jest też doświadczenie, dlatego w przypadku spraw karnych swoje kroki należy skierować do kancelarii cieszącej się dobra renomą oraz posiadającej na swoim koncie szereg wygranych spraw.

Szeroki zakres usług

Kancelaria adwokacka w Białymstoku założona przez Rafała Olszańskiego działa od 2007 roku, broniąc interesów osób prywatnych i przedsiębiorców oraz reprezentując klientów przed Sądem w wielu sprawach, w tym cywilnych, karnych, gospodarczych i rodzinnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pomoc prawna udzielana jest na najwyższym poziomie, dążąc do jak najszybszego opracowania korzystnych rozwiązań w oparciu o konkretne sytuacje, z jakimi zgłaszają się do nas klienci. Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Olszański ma na koncie szereg pomyślnie zakończonych spraw oraz może pochwalić się licznymi sukcesami w wielu sprawach.

Skuteczne prowadzenie spraw karnych

Bogate doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej kariery zawodowej pozwala nam na świadczenie usług oraz pomoc prawną na najwyższym poziomie. W codziennej pracy kancelarii adwokackiej kierujemy się zasadami etyki zawodowej oraz godności zawodu, stanowiącymi dla nas nadrzędną wartość. Kancelaria adwokacka Rafał Olszański współpracuje z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi z innych miejscowości. Obecnie posiadamy dwie filie – kancelaria adwokacka Białystok oraz Bielsk Podlaski. Interesuje nas nie tylko prowadzenie spraw karnych oraz karne prawo, ale też sprawy z innych zakresów prawa. Podejmujemy się także prowadzenia spraw spadkowych i innych.