O firmie

Kancelaria oferuje pełen zakres usług klientom indywidualnym jak również przedsiębiorcom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starannie i profesjonalnie. Kancelaria rzetelnie opracuje najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania w oparciu o Państwa indywidualne potrzeby, które pozwolą niezwłocznie uregulować stan prawny.

Kompleksowa usługa prawnicza

Naszą intencją jest zaproponowanie klientom najlepszych rozwiązań stawianych przed nami zadań. Klienci są zawsze na bieżąco informowani o aktualnym przebiegu prowadzonej sprawy. W pracy zawodowej kierujemy się zasadami etyki zawodowej i godności zawodu, które są dla nas najwyższą wartością. Kancelaria współpracuje z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi z innych regionów Polski.

Doświadczenie

Kancelaria funkcjonuje od 2007 roku. Założyciel Kancelarii Rafał Olszański w latach 2003 – 2006 odbył aplikację sądową w Białymstoku i zdał egzamin sędziowski. Następnie w grudniu 2006 roku został wpisany na listę radców prawnych pod numerem BŁ/761. Bogate doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej kariery zawodowej gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb klientów Kancelarii.